Uroczyste ślubowanie uczniów klas pierwszych

W dniu 13 października odbyło się uroczyste ślubowanie uczniów klas pierwszych. Wszystkich zebranych w przepięknie przystrojonej sali gimnastycznej powitała Pani Dyrektor Ewa Chłosta. Następnie najmłodsi uczniowie przedstawili program artystyczny, w którym zaprezentowali swoje umiejętności recytatorskie i wokalne.

Najważniejszym momentem uroczystości było złożenie przez dzieci uroczystego ślubowania oraz pasowanie na uczniów, którego symbolicznym ołówkiem dokonała Pani Dyrektor.

W ten sposób pierwszoklasiści zostali oficjalnie włączeni do grona uczniów Szkoły Podstawowej nr 222 im. Jana Brzechwy w Warszawie.

Nasi mali bohaterowie na koniec uroczystości otrzymali życzenia od starszych koleżanek i kolegów, Pani Dyrektor oraz od Rady Rodziców.

Pierwszakom życzymy wielu sukcesów w murach naszej szkoły!