Konkursy

konkursy

informacje o konkursie ,MATGEO"- NOWE WYZWANIE"

Uwaga uczniowie klas VI-VIII zapraszamy Was do wzięcia udziału w I edycji  Dzielnicowego konkursu ,,MATGEO- NOWE WYZWANIE” organizowanego dla uczniów szkół podstawowych Dzielnicy Wola m.st. Warszawy. Regulamin konkursu w załączeniu.

                        Nauczyciele matematyki i geografii

Mazowsze znane i nieznane w obiektywie uczniów

Drodzy uczniowie.

Zapraszam uczniów klas 5-8 do podróży po Mazowszu, do zwiedzania niezwykłych miejsc, tajemniczych zakątków i fotografowania tych miejsc, które warto uwiecznić na zdjęciu.

Głównym celem Konkursu jest edukacja kulturalna i turystyczna, zwiększanie poczucia tożsamości regionalnej wśród uczniów naszej szkoły oraz zachęta do lepszego poznania regionu Mazowsza – jego walorów krajobrazowych, turystycznych, zabytków oraz historii. Konkurs przyczynia się do promocji atrakcji przyrodniczo- kulturowych naszego regionu, jak również do upowszechniania mody na aktywne spędzanie wolnego czasu.

Zaproście do wspólnego zwiedzania Waszych rodziców i weźcie udział w konkursie.

Szczegółowy regulamin konkursu w załączniku.

                                                                               Nauczyciel geografii

             Maria Szczygielska

Wykaz konkursów w Szkole Podstawowej nr 222 na rok szkolny 2023/2024

KONKURS ,,EKO KREATYWNI’