Nauczyciele i specjaliści

  • Home
  • Nauczyciele i specjaliści
FUNKCJE DODATKOWE IMIĘ I NAZWISKO PRZEDMIOT KONTAKT
dyrektor szkoły Ewa Chłosta terapia pedagogiczna EChlosta@eduwarszawa.pl
wicedyrektor szkoły Beata Mirecka – Nowak matematyka BMirecka@eduwarszawa.pl
wicedyrektor szkoły Magdalena Lewandowska nauczyciel świetlicy Magdalena_Lewandowska@eduwarszawa.pl
kierownik świetlicy Adela Koźlińska nauczyciel świetlicy AKozlinska@eduwarszawa.pl
wychowawca 0a Monika Jaroń edukacja przedszkolna MonikaJaron@eduwarszawa.pl
wychowawca Oa Magdalena Hayder edukacja przedszkolna MHayder@eduwarszawa.pl
wychowawca 0b Anna Zboina edukacja przedszkolna A.Zboina@eduwarszawa.pl
wychowawca 0b Anna Kaźmierczak edukacja przedszkolna AnnaKazmierczak@eduwarszawa.pl
wychowawca 1a Marzena Libiszewska edukacja wczesnoszkolna MLibiszewska@eduwarszawa.pl
wychowawca 1b Agnieszka Piotrowska edukacja wczesnoszkolna Agnieszka.Piotrowska@eduwarszawa.pl
wychowawca 1c Małgorzata Górska edukacja wczesnoszkolna Malgorzata.Gorska@eduwarszawa.pl
wychowawca 2a Małgorzata Kowalska edukacja wczesnoszkolna MalKowalska@eduwarszawa.pl
wychowawca 2b Joanna Robak edukacja wczesnoszkolna J.Robak@eduwarszawa.pl
wychowawca 2c Ewa Fuks edukacja wczesnoszkolna E.Fuks@eduwarszawa.pl
wychowawca 3a Beata Golińska edukacja wczesnoszkolna BGolinska@eduwarszawa.pl
wychowawca 3b Katarzyna Aly edukacja wczesnoszkolna KAly@eduwarszawa.pl
wychowawca 3c Jolanta Szumska edukacja wczesnoszkolna J.Szumska@eduwarszawa.pl
wychowawca 4a Ewa Janiszek biologia, przyroda EJaniszek@eduwarszawa.pl
wychowawca 4b, 8b Ewa Raciborska wychowanie fizyczne, edukacja dla bezpieczeństwa ERaciborska@eduwarszawa.pl
wychowawca 4c, 7d Elżbieta Spyra wychowanie fizyczne ESpyra@eduwarszawa.pl
wychowawca 5a Agnieszka Mruczkowska język angielski AMruczkowska@eduwarszawa.pl
wychowawca 5b Marcin Majewski wychowanie fizyczne MMajewski@eduwarszawa.pl
wychowawca 5c Marta Gałat matematyka MGalat@eduwarszawa.pl
wychowawca 6a Jadwiga Walewska – Rosińska język polski J.Walewska@eduwarszawa.pl
wychowawca 6b Małgorzata Mazurowska matematyka MMazurowska@eduwarszawa.pl
wychowawca 6c Anna Tomaszuk matematyka ATomaszuk@eduwarszawa.pl
wychowawca 7a Ewa Jastrząb informatyka, technika, chemia EJastrzab@eduwarszawa.pl
wychowawca 7b Krzysztof Czarnołęcki wychowanie fizyczne KCzarnolecki@eduwarszawa.pl
wychowawca 7c Monika Okuniewska geografia M.Okuniewska@eduwarszawa.pl
wychowawca 8a Aneta Kruk-Yusuf historia, WOS Aneta.Kruk@eduwarszawa.pl
wychowawca 8c Marzena Sosnowska język polski MarzenaSosnowska@eduwarszawa.pl
  Jhonathan Avila Balboa język hiszpański JAvila@eduwarszawa.pl
  Paulina Banaś psycholog P.Banas@eduwarszawa.pl
Małgorzata Basak technika mbasak@eduwarszawa.pl
Magdalena Borkowska nauczyciel bibliotekarz magdalenaborkowska@eduwarszawa.pl
Patryk Błoński religia p.blonski@eduwarszawa.pl
Agnieszka Chojnacka nauczyciel wspomagający Agnieszka.Chojnacka@eduwarszawa.pl
Gerard Cieślak język polski gerard.cieslak@eduwarszawa.pl
Monika Dejek język polski Monika.Dejek@eduwarszawa.pl
Anna Gajewska nauczyciel świetlicy AnnGajewska@eduwarszawa.pl
Ewa Gosiewska nauczyciel świetlicy EGosiewska@eduwarszawa.pl
Iwona Gryglik religia IGryglik@eduwarszawa.pl
Lilyia Handz język angielski LHandz@eduwarszawa.pl
Karolina Jakubowska nauczyciel wspomagający Karolina.Jakubowska@eduwarszawa.pl
Agnieszka Janczak nauczyciel świetlicy AJanczak@eduwarszawa.pl
Anna Paluch nauczyciel wspomagający a_janicka@eduwarszawa.pl
Ewa Kaczalska nauczyciel bibliotekarz EKaczalska@eduwarszawa.pl
Jagoda Klimaszewska pedagog JKlimaszewska@eduwarszawa.pl
Barbara Kończyk fizyka B.Konczyk@eduwarszawa.pl
Natalia Król chemia nkrol@eduwarszawa.pl
Dorota Kurman nauczyciel wspomagający DKurman@eduwarszawa.pl
Kamil Kusiak muzyka kkusiak@eduwarszawa.pl
Agnieszka Laszczkowska język angielski ALaszczkowska@eduwarszawa.pl
Marzena Mioduszewska nauczyciel świetlicy MMioduszewska@eduwarszawa.pl
Jolanta Mrozińska neurologopeda JMrozinska@eduwarszawa.pl
Dorota Paciukanis psycholog DPaciukanis@eduwarszawa.pl
Joanna Parol język polski J.Parol@eduwarszawa.pl
Ewa Pejaś historia E.Pejas@eduwarszawa.pl
Katarzyna Roszkowska nauczyciel wspomagający KatarzynaRoszkowska@eduwarszawa.pl
Piotr Schiller informatyka PSchiller@eduwarszawa.pl
Justyna Sołowiej plastyka jsolowiej@eduwarszawa.pl
Monika Sutkowska nauczyciel wspomagający MSutkowska@eduwarszawa.pl
Marta Szulc nauczyciel świetlicy MartaSzulc@eduwarszawa.pl
Aleksandra Tomaszon nauczyciel świetlicy ATomaszon@eduwarszawa.pl
Agata Witkowska-Panas nauczyciel wspomagający Agata.Witkowska@eduwarszawa.pl