Super Talent 2022

W dniu 21 marca 2022 r. w naszej szkole po raz kolejny wyłoniliśmy finalistów w szkolnym konkursie Super Talent SP 222. Uczestnicy konkursu, którzy wystąpili podczas wielkiego finału zostali wyłonieni spośród wielu zgłoszeń podczas eliminacji w kategoriach klas: 0-3, 4-5 i 6-8.
W kategorii klas 0-3 nagrodę Super Talent SP 222 zdobyła Anna Jędrzejewska uczennica kl. 2b, która śpiewająco wykonała utwór „Meluzyna”. Nagrodę publiczności zdobyła tanecznym krokiem Oliwia Krzemińska- Kaczor z klasy 2a.  W kategorii klas 4-5 i 6-8 dziewczyny nie miały sobie równych. Zarówno Gabriela Zubik z klasy 5b jak i Hanna Ugorowska z klasy 7a zgarnęły szturmem zarówno nagrodę główną – tytuł Super Talent SP 222 jak również nagrodę publiczności.
Gabrysia oczarowała nas pokazem gimnastyki powietrznej, a Hania swoim delikatnym głosem i grą na ukulele zaprezentowała się w utworze „Traitor”.
Gratulujemy wszystkim zwycięzcom, finalistom oraz wszystkim tym, którzy zgłosili się na przesłuchania do tegorocznej edycji tego niesamowitego wydarzenia.
Szlifujcie swoje talenty i do zobaczenia za rok.

 

 

 

Podobne artykuły