Zakończenie roku szkolnego 2021/2022

Uroczyste zakończenie roku szkolnego to dla wszystkich uczniów chwila niezwykle radosna, rozpoczynająca okres dwumiesięcznej zabawy, rozrywki i beztroski.W piątek 24 czerwca uczniowie klas 1-3 wraz z rodzicami, nauczycielami i Dyrekcją Szkoły pożegnali mijający rok szkolny.Podczas uroczystości Pani Dyrektor Ewa Chłosta wręczyła 76 uczniom Odznaki Wzorowego Ucznia za bardzo dobre wyniki w nauce i wzorowe zachowanie.Uroczystość uświetnił występ artystyczny uczniów klasy 2c. Nie zabrakło w nim wakacyjnych piosenek, wierszy, podziękowań i zasad dotyczących bezpiecznego wypoczynku w czasie wakacji.Na zakończenie Pani Dyrektor podziękowała wszystkim za wysiłek włożony w proces dydaktyczny oraz życzyła udanych i bezpiecznych wakacji.