Z przyjemnością ogłaszamy wyniki Międzyszkolnego Konkursu Fotograficznego „Fotografujemy zjawiska przyrodnicze”! 📸🌿
I miejsce – Alicja Żerdka, kl. 8c
Szkoła Podstawowa nr 28 im. Stefana Żeromskiego
II miejsce – Jakub Włoś, kl. 7c
Szkoła Podstawowa nr 204 im. 19 Pułku Ułanów Wołyńskich
III miejsce – Oliwia Berent, kl. 7a
Szkoła Podstawowa nr 28 im. Stefana Żeromskiego
Wyróżnienia:
I wyróżnienie – Wojciech Franciszek Frankowski, kl. 8a
Szkoła Podstawowa nr 222 im. Jana Brzechwy
II wyróżnienie – Pola Podgórska, kl. 4b
Szkoła Podstawowa nr 351 im. Bolesława Prusa
III wyróżnienie – Oskar Giziewicz, kl. 7b
Szkoła Podstawowa nr 204 im. 19 Pułku Ułanów Wołyńskich
IV wyróżnienie – Maja Mozer, kl. 4a
Szkoła Podstawowa nr 275 im. Artura Oppmana
W tegorocznej edycji wzięły udział aż 23 szkoły z 14 dzielnic Warszawy. Otrzymaliśmy 201 zgłoszeń, co przełożyło się na imponującą liczbę 572 fotografii przedstawiających niezwykłe zjawiska przyrody.
Dziękujemy wszystkim uczestnikom za zaangażowanie i ogrom pracy włożonej w przygotowanie zdjęć.
Gratulujemy wszystkim laureatom i wyróżnionym! 👏