Wyniki Międzyszkolnego Konkursu Fotograficznego „Fotografujemy zjawiska przyrodnicze”

Z przyjemnością ogłaszamy wyniki Międzyszkolnego  Konkursu Fotograficznego  „Fotografujemy zjawiska przyrodnicze”! 📸🌿

 

I miejsce – Alicja Żerdka, kl. 8c
Szkoła Podstawowa nr 28 im. Stefana Żeromskiego

II miejsce – Jakub Włoś, kl. 7c
Szkoła Podstawowa nr 204 im. 19 Pułku Ułanów Wołyńskich

III miejsce – Oliwia Berent, kl. 7a
Szkoła Podstawowa nr 28 im. Stefana Żeromskiego

Wyróżnienia:

I wyróżnienie – Wojciech Franciszek Frankowski, kl. 8a
Szkoła Podstawowa nr 222 im. Jana Brzechwy

II wyróżnienie – Pola Podgórska, kl. 4b
Szkoła Podstawowa nr 351 im. Bolesława Prusa

III wyróżnienie – Oskar Giziewicz, kl. 7b
Szkoła Podstawowa nr 204 im. 19 Pułku Ułanów Wołyńskich

IV wyróżnienie – Maja Mozer, kl. 4a
Szkoła Podstawowa nr 275 im. Artura Oppmana

 

W tegorocznej edycji wzięły udział aż 23 szkoły z 14 dzielnic Warszawy. Otrzymaliśmy 201 zgłoszeń, co przełożyło się na imponującą liczbę 572 fotografii przedstawiających niezwykłe zjawiska przyrody.

 

Dziękujemy wszystkim uczestnikom za zaangażowanie i ogrom pracy włożonej w przygotowanie zdjęć. 

 

Gratulujemy wszystkim laureatom i wyróżnionym! 👏

Podobne artykuły