Wycieczka na „Farmę Iluzji”

29 września uczniowie klasy 3a i 3b wybrali się na wycieczkę do Parku Rozrywki i Edukacji „Farma Iluzji”, gdzie „nic nie jest takie oczywiste, jak się z pozoru wydaje”. Choć pogoda na początku podróży próbowała straszyć ciemnymi chmurami, to i tak wszystkim dopisywały wspaniałe humory. Prawdziwa przygoda z magią spotkała dzieci między innymi w Muzeum Iluzji, Chacie Tajemnic, Zakręconym Domku, Lustrzanym i Wiklinowym Labiryncie, pełnym nieoczekiwanych zakamarków i ślepych tuneli. Uczniowie odkryli również tajemnice Lewitującego Kranu i Studni Nieskończoności. „Szaleństwa bez granic” dostarczył plac zabaw z dmuchańcami, karuzelami, parkiem linowym i innymi atrakcjami, gdzie dzieci mogły wybawić się do woli. Wycieczka do „Farmy Iluzji” dostarczyła wielu wspaniałych i niezapomnianych wrażeń, była idealną okazją do wspólnego spędzenia wolnego czasu, integracji oraz aktywnego wypoczynku.

Podobne artykuły