Uroczyste Zakończenie Roku Szkolnego

23 czerwca 2023 roku w naszej szkole odbyło się uroczyste zakończenie roku szkolnego 2022/2023 dla klas 1-8. 

Pani Dyrektor Ewa Chłosta podsumowała lata edukacji naszych absolwentów, zwracając szczególną uwagę na wszystkie sukcesy. Tytułem najlepszego absolwenta roku za bardzo dobre wyniki w nauce, wzorowe zachowanie, osiągnięcia pozaszkolne oraz pracę na rzecz szkoły zostali wyróżnieni Antonina Karwowska oraz Stanisław Balcerski. Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów w szkole ponadpodstawowej.

Podczas uroczystości obecny był również Pan Krzysztof Strzałkowski, Burmistrz Dzielnicy Wola, który wręczył uczniom klas 1-3 nagrody książkowe oraz odznaki Wzorowego Ucznia.

Po dziesięciu miesiącach ciężkiej pracy nadszedł czas na zasłużony odpoczynek. Życzymy wszystkim udanych i bezpiecznych wakacji. Do zobaczenia we wrześniu!

 

Podobne artykuły