Uroczyste rozpoczęcie roku szkolnego klas 4-8

4 września  o godz.11.00 w Szkole Podstawowej nr 222 im Jana Brzechwy odbyło się uroczyste rozpoczęcie roku szkolnego 2023/2024 dla klas 4-8. W sali gimnastycznej zgromadzili się uczniowie. nauczyciele i rodzice. Uroczystość rozpoczęła się wprowadzeniem pocztu sztandarowego i odśpiewaniem hymnu państwowego.

W pierwszej części uroczystości głos zabrała nowa  Dyrektor Szkoły Magdalena Lewandowska. W przemówieniu dyrektor bardzo ciepło powitała uczniów, nauczycieli i rodziców. Życzyła wszystkim samych sukcesów, miło spędzonych chwil w szkole i dobrej współpracy. 

Po oficjalnej uroczystości uczniowie rozeszli się do klas, by spotkać się ze swoimi wychowawcami Wychowawcy przekazali im informacje dotyczące nowego roku szkolnego.

 

Wszystkim uczniom,  nauczycielom i pracownikom szkoły życzymy udanego roku szkolnego, a rodzicom- radości z sukcesów swoich pociech.

Podobne artykuły