Świąteczny turniej siatkarski

W czwartek (22.12.2022r.) na czwartej i szóstej godzinie lekcyjnej w naszej szkole odbył się „Świąteczny turniej siatkarski”. Wydarzenie rozpoczęło się rozgrzewką, po której uczestnicy przystąpili do rywalizacji. W turnieju wzięło udział 7 drużyn. Zespoły były mieszane pod względem wiekowym oraz płci. Gry rozegrane zostały systemem pucharowym. Najlepsza okazała się drużyna „Legia”. Skład drużyny: Stanisław B. klasa 8c, Anton B. klasa 8c, Alicja B. klasa 5c, Maja K. klasa 8c, Antoni F. klasa 7a, Rafał O. klasa 8c, Maks B. klasa 8d. Wygrany zespół zmierzył się z kadrą nauczycieli oraz otrzymał świąteczne słodkości. Sportowych emocji tego dnia nam nie brakowało. Zobaczcie sami co się działo…😊 Wszystkim drużynom dziękujemy za udział i liczymy na obecność w kolejnych turniejach.

Podobne artykuły