SPOTKANIE Z POLICJANTEM W ŚWIETLICY SZKOLNEJ

Dnia 25.09.2023 r. naszą szkołę odwiedziła pani policjantka z Komisariatu Komendy Rejonowej Policji w Warszawie. Pani policjantka przeprowadziła lekcję na temat bezpieczeństwa, której celem było kształtowanie prawidłowych zachowań  oraz postaw wśród uczniów. Uczniowie uczęszczający do świetlicy szkolnej zapoznali się z zasadami bezpiecznego poruszania się podczas przechodzenia przez jezdnię oraz utrwalili ważne numery alarmowe.

 

Na koniec spotkania dzieci otrzymały książeczki ufundowane przez Biuro Bezpieczeństwa i Zarządzania Kryzysowego m.st. Warszawy, z których mogły dokładnie poznać Kapitana Wyderkę i jego rady na temat bezpiecznej zabawy w różnych miejscach. Dodatkowo dzieci otrzymały elementy odblaskowe oraz książeczki z bezpiecznymi radami.
Dzieci aktywnie uczestniczyły w spotkaniu, dzieliły się swoimi spostrzeżeniami i doświadczeniami oraz zadawały pytania.

Ewa Gosiewska

Podobne artykuły