Spotkanie z pisarzem i obrońcą zwierząt

♦️30 marca 2022 r. odbyła się w sali gimnastycznej „Lekcja o miłości do zwierząt”, którą poprowadził Tom Justyniarski, autor wielu książek o zwierzętach m.in. „Psie troski”, „Kocia mama” czy „Mój przyjaciel bocian”.
Opisuje w nich losy zwierząt, którym uratował życie.
Wszystkie historie wydarzyły się naprawdę.
♦️Zajęcia oparte były na trzech filarach:
1. Zwierzęta to nasza rodzina.
2. Zwierzęta czują tak jak my.
3. Zwierzę nie jest rzeczą.
„Każde marzenie ma żyć, bo wtedy może się coś wydarzyć. Ubodzy są ci, co nie umieją marzyć” mówił gość spotkania, laureat wielu nagród, wśród nich – Międzynarodowa Nagroda Doskonałość Świata.
♦️Spotkanie z człowiekiem, który robi to co kocha i jest szczęśliwy zaowocowało radością wśród ucz. biorących udział w zajęciach. Pamiątkowe zdjęcie, autograf lub książka z dedykacją od autora będą miłym wspomnieniem.
♦️Wydarzenie zorganizował nauczyciel-bibliotekarz (Ewa Kaczalska) na życzenie najmłodszych ucz. klas: Ob, 1a, 2a, 2c, 3a i 3b.

Podobne artykuły