Rekrutacja na rok szkolny 2023/2024. Organizacja „Dni otwartych” w szkołach podstawowych na Woli

Szanowni Państwo,
zbliża się rekrutacja na rok szkolny 2023/2024. Przed Wami trudny decyzja, gdzie zapisać dziecko do szkoły. Wychodząc naprzeciw tym dylematom w dniach 30 stycznia – 3 lutego 2023 r. zapraszamy do wolskich szkół podstawowych na tzw. dni otwarte.
Ważne jest dla nas, abyście Państwo przed dokonaniem wyboru mogli zrobić to świadomie i mieli jak najpełniejszą wiedzę o tych elementach, które są istotne dla Rodziców i dzieci planujących wybór szkoły tak naprawdę na kilka lat. Dlatego w czasie „dni otwartych” będzie można poznać szkołę, porozmawiać z dyrektorem, nauczycielami oraz specjalistami np. z pedagogiem specjalnym, psychologiem, logopedą – słowem poczuć klimat placówki.

Na spotkanie zapraszamy z dzieckiem – obejrzy sale dydaktyczne, pracownie przedmiotowe, stołówkę, salę gimnastyczną, boisko szkolne, szatnię.

Szkoły planują dwa rodzaje spotkań: indywidualne (do uzgodnienia z placówką) oraz otwarte, według harmonogramu.
Zapraszamy na zebrania informacyjne do SP222 w dniach:
07.02.2023 godz.17:00 (wtorek) – zebranie tylko dla Rodziców w sali gimnastycznej
28.03.2023 godz.17.00 (wtorek) – zebranie dla Rodziców i dzieci w sali gimnastycznej
Serdecznie zapraszamy i liczymy na Państwa obecność!

Podobne artykuły