Przedszkolaki w naszej szkole

Nasza szkoła daje uczniom możliwość wszechstronnego rozwoju, pogłębia ich wiedzę, rozwija zainteresowania i talenty. W ramach promocji szkoły, w styczniu br. gościliśmy dzieci z trzech pobliskich przedszkoli nr: 116, 263 i 269. Zaproszeni goście uczestniczyli w cyklu trzech zajęć zabaw ruchowych, przeprowadzonych przez wychowawców klas trzecich. Zajęcia sportowe odbyły się w sali gimnastycznej wspólnie z uczniami klasy 3a, 3b i 3c. Dzieci chętnie brały udział w grach i zabawach ruchowych, a zdrowa rywalizacja sportowa dostarczyła wszystkim wiele emocji i zadowolenia. Wykonywane ćwiczenia pozytywnie wpłynęły także na rozwój aktywności fizycznej dużych i małych sportowców. Wszyscy doskonale się bawili, a wspólnie spędzony czas pozwolił na integrację aktualnych i przyszłych uczniów naszej szkoły.

Podobne artykuły