Pomoc dla Ukrainy

Drodzy Uczniowie, Rodzice i Nauczyciele. Nasza społeczność szkolna chętnie i szybko okazała wsparcie dla Ukrainy, ale ich sytuacja nadal jest bardzo trudna. Chcemy kontynuować naszą pomoc i dlatego zwracamy się do Państwa ponownie z prośbą o zaangażowanie. Tak jak poprzednio przyłączymy się do zbiórki organizowanej przez Zespół Szkół Samochodowych przy al. Jana Pawła II. Osoby pragnące włączyć się do zbiórki prosimy o przyniesienie, do poniedziałku (14 marca) do godziny 15.00, do wychowawców klas produktów z poniższej listy: 1. Środki medyczne: – Paracetamol, Aspiryna, – opaski uciskowe, gazy jałowe 1x1m, – plastry z opatrunkiem, – płyny do dezynfekcji ran i rąk, – maść/krem z witaminą A 2. Środki czystości: – szampony, – żele pod prysznic, – pasty oraz szczoteczki do zębów, – nawilżone chusteczki do rąk. 3. Koce śpiwory, walizki Bardzo prosimy o przynoszenie tylko wymienionych produktów. Otwórzmy nasze serca po raz kolejny i w ten sposób okażmy im wsparcie. Ukraina czeka na pomoc.

Podobne artykuły