Podsumowanie konkursów przedmiotowych 2022/2023

6 czerwca 2023r. w Menadżerskiej Akademii Nauk Stosowanych w Warszawie, odbyło się uroczyste podsumowanie konkursów przedmiotowych, organizowanych przez Mazowieckiego Kuratora Oświaty. Na gali nie zabrakło naszego ucznia Nikodema Zygi z kl.8c, który zdobył tytuł LAUREATA w Konkursie Przedmiotowym z Biologii.

Serdeczne podziękowania dla p.Ewy Janiszek- nauczycielki biologii za wspieranie ucznia,  konsultacje, służenie radą i wskazówkami w każdej chwili. Sukces ucznia jest sukcesem zawodowym nauczyciela i promocją szkoły.

Wyrazy uznania dla Rodziców, za trud włożony w proces wychowania i edukacji syna.

Serdeczne gratulacje dla Nikodema za tak ogromny sukces.Jesteśmy dumni!

Życzymy, aby twórcza pasja przyniosła  kolejne sukcesy, satysfakcję i mobilizację do dalszej pracy.

Podobne artykuły