Konkursy organizowane przez Mazowieckiego Kuratora Oświaty w roku szkolnym 2023/2024

 

Informujemy, że zostało upublicznione zestawienie wszystkich konkursów przedmiotowych, tematycznych i interdyscyplinarnych, które w roku szkolnym 2023/2024 organizuje Mazowiecki Kurator Oświaty wraz z linkami do regulaminów poszczególnych konkursów oraz kontaktami do koordynatorów/organizatorów.
Przypominamy, iż wyłącznie w tych konkursach finaliści i laureaci mają gwarantowane przywileje podczas rekrutacji do szkoły ponadpodstawowej m.in. dodatkowe punkty, niezależnie, w której klasie zdobyli dane osiągnięcie.
Nadmieniamy, iż Kuratorium Oświaty w Warszawie nie przelicza punktów i ich nie przyznaje.
Niezbędne informacje dotyczące rekrutacji, wpisów na świadectwie i ewentualnych przywilejów, w tym dodatkowych punktów, rodzice oraz uczniowie klas 8 będą uzyskiwać w szkole.

Konkursy organizowane przez Mazowieckiego Kuratora Oświaty

Podobne artykuły