II Dzielnicowy konkurs tabliczki mnożenia

W dniu 09.05.2024 w naszej szkole odbył się II Dzielnicowy konkurs tabliczki mnożenia z wykorzystaniem kart Grabowskiego. Uczniowie klas trzecich z wolskich szkół wzięli udział w różnych matematycznych konkurencjach. Wszyscy wykazali się bardzo dobrą znajomością tabliczki mnożenia. Towarzyszyła nam miła i przyjazna atmosfera podczas pracy w mieszanych zespołach. Po wyczerpujących zadaniach umysłowych i ruchowych uczniowie odpoczywali i czekali na wyniki. Na zakończenie Pani Dyrektor Magdalena Lewandowska wręczyła puchary, dyplomy oraz nagrody dla zwycięzców .

Laureatami zostali:

I miejsce uczniowie ze Szkoły Podstawowej nr. 351im.Bolesława Prusa

II miejsce uczniowie ze Szkoły Podstawowej nr. 222 im. Jana Brzechwy

III miejsce uczniowie ze Szkoły Podstawowej nr.225 im. Józefa Gardeckiego

 

Dziękujemy za przybycie i gratulujemy wszystkim uczniom ,którzy wzięli udział w naszym konkursie. 

Podobne artykuły