Dzień Otwarty w Szkole Podstawowej Nr 222

W marcu tego roku już po raz kolejny gościliśmy przyszłych pierwszoklasistów – Szkoły Podstawowej nr 222 im. Jana Brzechwy w Warszawie. Z tej okazji przygotowaliśmy  dla nich wiele atrakcji. Nauczyciele i uczniowie oprowadzali zainteresowanych oraz ich rodziców po naszej szkole. Przyszli uczniowie zapoznali się z ofertą szkoły, a dzieci      w małych grupach uczestniczyły w zajęciach plastycznych. Brały udział w pokazie tanecznym uczniów z klas trzecich oraz śledziły z zaciekawieniem występ judo. Rodzice mogli śledzić poczynania swoich dzieci , skorzystać z porad nauczycieli, w tym specjalistów z zakresu pomocy psychologiczno-pedagogicznej oraz osobiście porozmawiać      z panią dyrektor. Zarówno dzieci jak i ich rodzice opuszczali szkołę zadowoleni i uśmiechnięci. Mamy nadzieję spotkać się ze wszystkimi, którzy skorzystali z naszego zaproszenia 1 września 2022 roku.

 

Podobne artykuły