Dzień języków w klasach I-III na wesoło !

26 września z okazji Europejskiego Dnia Języków klasy I-III postanowiły tym razem ten dzień uczcić „bardzo smacznie” 😊

Każda klasa przygotowała plakaty o innym państwie na którym były różne ciekawostki, zabytki, wspaniałe miejsca do zwiedzania i informacje jakie „jedzonko” charakteryzuje dany kraj. Każda z klas wraz z Rodzicami przygotowała przepyszne potrawy z innego państwa. Na stolikach były pyszności z Francji, Włoch , Anglii i  Grecji .

Dodatkową atrakcją była wizyta kucharza z Włoch, pana Mateo, który wtajemniczył nas w procedurę przygotowania pysznego ciasta na pizzę oraz zrobił niesamowity pokaz obracania i rozciągania ciasta w powietrzu !

Wszyscy uczniowie częstowali się wzajemnie pysznościami.

Tak obchodzony Europejski Dzień Języków był ciekawym doświadczeniem dla naszych uczniów, którzy mieli wiele radości z celebrowania tego dnia.

 

To były niesamowite przeżycia smakowe !!!

Podobne artykuły