Bezpłatne wsparcie dla obywateli Ukrainy

Pragniemy pomóc najlepiej, jak umiemy!?? Specjaliści i specjalistki Centrum Terapii Lew-Starowicz oferują bezpłatne wsparcie dla obywateli Ukrainy, będących w kryzysie. Bezpłatne konsultacje odbędą się 4 marca 2022 r. (piątek).

Ważne: ▶️ W celu rejestracji na wizytę już w placówce trzeba posiadać paszport. ▶️ Na miejscu będzie do dyspozycji dla osób mówiących tylko po ukraińsku, osoba z Ukrainy, posługująca się językiem polskim. ▶️ Informacja o dostępnych godzinach wizyt pod numerem tel. 502232110 ( prosimy kontaktować się w języku angielskim lub skorzystać grzecznościowo z pomocy osoby mówiącej po polsku) można także napisać maila używając translatora na adres: centrum@lew-starowicz.pl z prośbą o zarejestrowanie na wizytę. Będziemy wdzięczni, jeżeli przekażecie informacje dalej i wesprzecie osoby z Ukrainy w zapisach na wizytę.??

Podobne artykuły