• Wycieczka na Kujawy

• 17.02.2021 21:13
        • Co to jest boba i hoje oraz jakie naliwki jada się na Kujawach? Uczniowie klasy 6a poznawali gwarę i kuchnię kujawską w ramach ogólnopolskiego projektu „Zaproś mnie na swoją lekcję”.

• WIELKA ORKIESTRA ŚWIĄTECZNEJ POMOCY

• 02.02.2021 17:05
        • Kiedyś Jan Paweł II powiedział: Człowiek jest wielki nie przez to, co posiada, lecz przez to, kim jest; nie przez to, co ma, lecz przez to, czym dzieli się z innymi. Nasz społeczność szkolna pokazała ostatnio, że pięknie potrafi dzielić się z innymi. Włączyła się w akcję Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy poprzez zbiórkę pieniędzy za pośrednictwem e – skarbonki. W krótkim czasie udało się zebrać 2740 zł Gratulacje! Serdecznie dziękujemy wszystkim uczniom, rodzicom i nauczycielom, którzy zaangażowali się w akcję i dorzucili swój wkład w wielkie dzieło pomocy innym.