• Program "Dobrze Jemy ze Szkołą na Widelcu"

• 22.02.2021 16:49

• Ponad 2000 szkół w tym również Szkoła Podstawowa nr 222 im. Jana Brzechwy, wzięło udział w ogólnopolskim programie edukacji żywieniowo-kulinarnej „Dobrze Jemy ze Szkołą na Widelcu".

• Zimowe klimaty w klasie 2c

• 22.02.2021 16:37
        • „My się zimy nie boimy i bardzo ją lubimy!”- tak mówią uczniowie klasy 2c.
          Lektura „ Zaczarowana zagroda” zainspirowała uczniów do wykonania lapbooków o pingwinach i Antarktydzie. Dzieci z ogromnym zaangażowaniem podeszły do zadania i wykonały niesamowite książeczki.
        • Projekt Grenlandia

• 22.02.2021 07:20
        • Uczniowie klasy 3a inspirowani lekturą pt. „Anaruk chłopiec z Grenlandii” przygotowywali w grupach zagadnienia dotyczące Grenlandii, między innymi: klimat, pory roku, budowa iglo, polowania, nauka i zabawy dzieci.
        • Bal karnawałowy w klasie I A

• 18.02.2021 11:30
        • Karnawał to pełna wrażeń, kolorów, dźwięków i zabaw tradycja. 13 lutego salę lekcyjną klasy I A zapełniły wróżki, królewny, wojownicy oraz inne postaci z filmów i bajek.